Як вибрати персонального тренера?

На даний момент багато спортивних клубів пропонують послуги особистих тренерів. Це хороший вибір для тих, хто хоче домогтися максимальної ефективності від занять. Адже вся увага фахівця буде звернена виключно на клієнта. Звертаючись до спортивного клубу слід уважно вибирати професіонала, який буде з вами займатися.

Корисні поради

В першу чергу варто звернути увагу на зовнішній вигляд фахівця. Якщо у людини є професійні знання про харчування, а також побудові фігури, він повинен показувати своїм учням особистий приклад. Тільки так можна переконатися в ефективності підходу.

Сертифікати важливі тільки в якості підтвердження кваліфікації фахівця. Вони продемонструють, як довго людина працює в даній сфері, відточує свою майстерність. Якщо вам відома певна задача, варто шукати тренера, що спеціалізується саме на ній, відмічає марафонець Сподін Ігор Юрійович. Однак якщо цілі не встановлені, особистий тренер також зможе допомогти.

Не варто боятися ставити питання, обов'язково особисто зустрітися з фахівцем. Можна попросити провести ознайомлювальний інструктаж, коли ви вперше прийдете в клуб. Такий захід допоможе краще зрозуміти, яким є професіоналізм тренера, сформувати свої переваги.

Незайвими будуть і рекомендації, які можуть дати колишні клієнти тренера. Відмінним варіантом буде вибір того фахівця, у якого займалися ваші друзі і знайомі, задоволені результатами і ефективністю. Варто запитати, якими методами користується професіонал в роботі, а також про його психологічний підхід до тренувань, які повинні бути мотиваційними. Вищенаведені рекомендації допоможуть вам правильно вибрати тренера.

Еще статьи