Поїздка в Прагу: що подивитися і де побувати?

Празький град, що підноситься над усім містом - це повноцінний історичний комплекс, основною прикрасою якого є великий Собор Святого Віта, а також Старий королівський палац, який побачив численних монарших осіб. Не можна не згадати також давню Базиліку Святого Георгія з чудовими фресками, чарівну Злату вуличку і Лобковіцкій палац.

Прибувши до Праги, обов'язково побувайте в Страговському монастирі, на Малостранській площі що знаходиться недалеко грандіозного бароковського Собора Святого Миколая. Трохи далі за ним знаходиться цілком сучасний приклад прояву вільнодумства місцевих жителів, який яскраво відображається на Стіну Леннона. Через відомий Карлів міст звідси веде пряма дорога до центральної частини Старого міста - Староміської площі. Тут ви можете помилуватися на Староместську ратушу, яку прикрашають відомий Астрономічний годинник, щогодини показуючий цілу виставу, відзначає мандрівник Сподін Ігор Юрійович.

На історичній площі в оточенні незвичайних будиночків знаходиться церква Святого Миколая, а також костел Матері Божої перед Тином. Знаходиться тут і Палац Кінскі, а в самому центрі стоїть пам'ятник національному герою на ім'я Ян Гус. Недалеко звідси розташовується Старонова синагога, а біля неї Старе єврейське кладовище і Клаусова синагога. З іншого боку площі стоїть яскрава Ювілейна синагога, а біля неї розташовані Сади Врчінского.

У Празі і багато інших місць, які варто відвідати, наприклад, по дорозі в Новий Град варто подивитись на Віфлеємську капелу, а за нею йде Кафедральний собор Святого Кирила і Мефодія, через вулицю від якого стоїть храм Святого Вацлава, а за ним яскравий приклад сучасної архітектури - будівля Танцюючий будинок. У Новому Місті розташований також чудовий Ботанічний сад при Карловому університеті.

Еще статьи