Більшість жінок хочуть виглядати привабливо, тому з юних років починають використовувати косметичні засоби. У косметичці будь-якої жінки чи дівчини ви завжди зможете знайти пудру, помаду, туш, тіні для повік і тональний крем.

Але, для підтримки здорової і квітучою шкіри та густих вій, слід використовувати тільки якісну декоративну косметику іменитих брендів. В даний час на ринку представлена велика кількість підробок, дуже часто вони стали проникати на полиці косметичних магазинів.

Як вибрати якісну декоративну косметику

Як же відрізнити оригінал від підробки?

  • Вибираючи туш, слід звернути увагу на її запах. У якісної туші повністю відсутній який би то не було запах, в деяких випадках допускається наявність слабкого запаху воску, який входить до складу туші. Якщо туш має різкий запах, вона напевно зашкодить вашим очам і віям. Поява неприємного запаху обумовлена тим, що у туші закінчився термін придатності або вона неправильно зберігалася. Також, зверніть увагу на текстуру туші, вона не повинна бути занадто густою і занадто рідкою. Можна також спробувати зробити тест, проведіть пензликом по зовнішній стороні долоні. На шкірі не повинно залишатися грудочок, також, туш не повинна лягати нерівно. Крім того, туш не повинна обсипатися, інакше вона прослужить вам зовсім недовго. Звертайте також увагу на склад туші, існують різні види туші, які призначені для певних цілей, наприклад, є гіпоалергенні туші, що подовжують, або що стимулюють ріст вій та інші.
  • Зверніть увагу на щіточку, краще вибирати тонку, з рідкими щетинками для тонких вій. Для товстих вій більше підходить об'ємна щіточка.
  • При виборі помади для губ слід звертати увагу на її упаковку, вона не повинна містити тріщини, відколи або відшарування фарби. Помада буває декількох типів: зволожуюча, лікувальна, суперстійка, яка живить, надає губам об'єм. Зверніть увагу на стрижень, він повинен бути гладким, однорідним, без будь-яких розлучень і шорсткостей. Помади бувають також гелеві, рідкі, тверді. Помада ні в якому разі не повинна мати неприємний запах. Крім того, вона не повинна стягувати губи або викликати їх лущення. Слід також звертати увагу на те, щоб помада лягала рівно, можна перед покупкою випробувати її на зовнішній стороні долоні. Майте на увазі, що термін придатності будь-якої помади становить не більше 2 років.

Як вибрати якісну декоративну косметику

Ще декілька дієвих порад

Декоративна косметика славиться по всьому світу своєю різноманітністю. Вона є першою необхідністю для кожної жінки.

Вважається, що макіяж - це мистецтво. Ми вважаємо, що макіяж - це кілька навичок, якими повинна володіти кожна жінка, і можливість використовувати якісну косметику.

Це легкий спосіб привести себе в порядок, виглядати бездоганно і підняти собі настрій. Жодна жінка не обходиться без тональної основи і пудри, тіней і підводок для очей, помад і блисків, рум'ян і туші для вій.

У кожного з нас є свої недоліки, які ми можемо приховати, за допомогою різних тональних кремів і пудр. Мало того якісна косметика не тільки приховує недоліки але і пом'якшує, живить, наближаючи нашу шкіру до ідеалу.

На сьогоднішній день косметичний ринок переповнений різними декоративними засобами. Кожен може дозволити косметичні засоби, які переслідують не тільки чисто естетичні цілі, але і приносять користь для шкіри зволожуючи її і захищаючи від шкідливих впливів навколишнього середовища.

Завдяки досягненням сучасної науки, якісна декоративна косметика не завдає жодної шкоди шкіри людини, а більш того вона насичує необхідними мінералами і вітамінами, не дає шкірі пересихати і виконує захисну функцію.

Добре підібрана і якісна косметика абсолютно не шкодить шкірі. Тональні засоби не повинні закупорювати пори, а губна помада не повинна містити шкідливі неякісні барвники, інакше проблем не уникнути.

Слід врахувати, що кожна людина індивідуальна і може мати непереносимість практично будь-якого косметичного засобу. Вибираючи косметику потрібно робити упор на особливості шкіри. Адже доглянута і здорова шкіра - це мрія кожної жінки.

Як вибрати якісну декоративну косметику

Купуючи декоративну косметику хорошої якості, ми можемо бути впевнені, що вона містить перевірені інгредієнти.

На сьогоднішній день виробники застосовують тільки натуральні воски, з вмістом вітамінів і поживних речовин, засновані на жировій основі, тобто не суху пудру, а крем-пудру, не сухі тіні, а жирні. Якщо ви є володаркою жирної шкіри, то вам слід віддавати перевагу сухим формам, що містять мінімальну кількість жирових добавок. Помаду збагачену всілякими воскоми природного походження.

Останнім часом випускається величезна кількість косметики, яка містить біологічно активні добавки. До них можна віднести:

  • цераміди, що поліпшують функції епідермісу;
  • різні вітаміни і ферменти;
  • гіалуронова кислота;
  • ненасичені жирні кислоти;
  • інгредієнти натурального зволожуючого фактора.

В останні роки в мережах спеціалізованих магазинів з'явилася лікувальна декоративна косметика, яка не тільки прикрасить вашу шкіру, але і вирішить серйозні її проблеми. Сучасні досягнення науки дозволили створювати ефективну і абсолютно нешкідливу косметику яка не може пошкодити шкіру, за винятком прострочених і неякісних засобів.

Еще статьи